Líbí se ti blog???

Zapište se do návštěvní knihy

Designy na objednávku

!!!!!!REKLAMY POUZE SEM !!!!!!!

*Hodnotím Blogy*

Spřáteluji

Maskot Homer

Homer

tak toto je snad nemožné

5. srpna 2009 v 15:59 |  Holčiči

UMŘEL Z RADOSTI Z NAROZENINOVÉHO DÁRKU


Tohle jsem si nedávno přečetla a prostě to sem musím dát. Představte si, že někomu, koho máte rádi dáte dárek a on dostane takouvou radost až umře. Zní to sice jako z nějakého filmu, ale to se doopravdy stalo!


► Dvanáctiletý Martin Glazier-Macrae z Velké Británie zkolaboval a zemřel. Mohl za to astmatický záchvat, který způsobil silný infarkt. Za tragickou událostí stála chlapcova obrovská radost z narozeninových dárků, které dostal od svého otce. Po chvíli zemřel hoch přímo v otcově náruči.


9. 2. 2009 10:54 - HATHERSHAW
Martin otevřel velký balík se stavebnicí Lego, kterou mu koupil jeho otec Duncan. Z nadšení ale dostal hoch za několik chvil tak silný astmatický záchvat, že mu způsobiI infarkt. Chlapec zemřel i přesto, že jeho otec okamžitě volal záchranku a snažil se chlapce oživit.
"Miloval Lego. Dostal stavebnici pro děti ve věku 14-15 let, ale on by to zvládl sestavit. Poté, co Martin otevřel své dárky, odběhl otec něco vyřídit na poštu. Když se vrátil, měl už chlapec astmatický záchvat. Otec mu dal okamžitě dýchnout z inhalátoru a chlapec se trochu uklidnil. Po chvíli však jen řekl: 'Omdlím'. A z toho co vím, tak zakrátko zemřel," uvedla teta zesnulého chlapce Kathleen Macraeová


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

jestliu jste tu byli tak pls klikněte

klik 100% (62)

Komentáře

1 Katka :) Katka :) | Web | 12. ledna 2010 v 20:33 | Reagovat

tak toto je fakt drsné...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Jsem v :
Pomoc