Líbí se ti blog???

Zapište se do návštěvní knihy

Designy na objednávku

!!!!!!REKLAMY POUZE SEM !!!!!!!

*Hodnotím Blogy*

Spřáteluji

Maskot Homer

Homer

Kam dát tahák

5. srpna 2009 v 15:23 |  Holčiči
1.si můžete tahák napsat na kousek papíru a lepící páskou ho přilepit na sukni, kalhoty či někde pod mikinu.2. mnoho těch, co už odmaturovali, si taháky schovali na židli a zakryli jej nohama.3. dobrý způsob jak oklamat učitele je vyrobit si rozvrh hodin, přilepit ho na stůl a ze spodní strany pod něj schovat všechno, co potřebujete vědět.4. nepište si nic na ruce! Takhle vás odhalí každý absolvent Pedagogické fakulty, který na svůj diplom kouká ještě každý večer a nevěří, že ho opravdu dostal. Je to amatérské a riskantní.5. snažte se usmívat. Nemůžete dát na sobě znát, že nic neumíte. Buďte drzí, nebojte se zeptat svého učitele, zda pod termínem světová válka myslí první nebo druhou. Musíte být přirození a suverénní. Pak nikdo nic nepozná.6. buďte kolegiální. Dejte svému sousedovi opsat pár letopočtů, dovolte mu nahlédnout do vašich výpisků. Vrátí se vám to stokrát!7. ale pamatujte, že nejlepší způsob, jak dostat jedničku, je přece jenom to známe Leninovo: Učit se, učit se, učit se. Na vysoké škole to poznáte sami.
znám ještě jeden a ten je fakt bleskovej,ale je jen pro holky...
Kupte si umělý nehty,odlakujte je a napište na něj tužkou malými písmeny všechny potřebné informace,a o písemce předvádějte,že potřebujete manikúru nebo prostě co vás napadne...
Jedna holka to zkusila na střední a vyšlo jí to a jako jediná měla jedničku z celý třídy....mrcha jedna..jak jí to vyšlo??!!
ale pamatujte....
když vás učí mladý učitel a je to jedno,střední,základka,gympl,vysoká...
tak na ty mladý učitele platí psí očka!Ne fakt je to pravda!
přesvědčte se sami!stačí udělat psí očka,až vás bude vyzývat k tabuli.
Zdroj:nikola-Jehla
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

jestliu jste tu byli tak pls klikněte

klik 100% (62)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Jsem v :
Pomoc